مگنت درمانی

مگنت درمانی

مگنت تراپی یک روش درمانی بی‌خطر و غیر تهاجمی است که در آن از حوزه‌های مغناطیسی بدن، برای اهداف درمانی استفاده می‌شود. این روش درمانی می‌تواند باعث تسریع فرآیند بهبود طبیعی بدن شده و با استفاده از انرژی مغناطیسی کاهش درد را به صورت طبیعی برای بیمار به همراه داشته باشد.

مگنت تراپی بر روی نواحی بدن، به منظور بهبود شرایط مربوط به بیماری و همچنین درد استفاده می‌شود. در مگنت تراپی از سیگنال‌های مغناطیسی هسته‌ای ایجاد شده در یک حوزه الکترومغناطیسی برای درمان سلول‌های آسیب دیده غضروف و تحریک فرآیند بهبود آن‌ها استفاده می شود. امروزه بسیاری از افراد با درد و کاهش دامنه حرکتی مفاصل به عنوان بخشی از مشکلات روزمره خود روبرو هستند. این روش درمانی می‌تواند به این افراد در راستای بهبود عملکرد مفاصل بدون نیاز به عمل جراحی کمک فراوان کند.

مزایای مگنت درمانی:

- افزایش جریان خون در مویرگ‌ها، خارج شدن اسیدلاکتیک و سایر مواد فاسد از بافت‌های بدن شود و به این ترتیب کاهش درد و التهاب در فرد

- افزایش گردش خون و اکسیژن به همراه گردش سایر مواد مغذی موجود در خون

- بهبود فرآیند ترمیم شکستگی

- تاثیر گذاری قوی بر ترشح هورمون‌های خاص از غدد بدن

- تحریک و بهبود فعالیت آنزیم ها و سایر فرآیند‌های فیزیولوژیک بدن

- افزایش انرژی و طول عمر بدن

چه مشکلاتی را می توان با روش مگنت تراپی درمان کرد؟

آتروز گردن، کمر و ستون فقرات، سرطان، مشکلات گردش خون، نوروپاتی دیابتی (بیماری اعصاب)، فیبرومیالژیا،عملکرد نامناسب سیستم ایمنی، عفونت، التهاب، بی خوابی، اسکلروز چندگانه، درد عضلات، آرتریت روماتوئید و استرس با استفاده از مگنت‌تراپی قابل تشخیص و یا درمان هستند.